Forum Fundusze Unijne +Dodaj wątek

Re: Sprzęt do gastronomii

Zgłoś do moderatora
Jeśli sprzęt ma działać na imprezach i ma być odpowiedniej jakości to z pewnością bardziej uzasadnione ekonomicznie byłby wynajem maszyn od firmy cateringowej tj. np. www.hajtko.pl