Dnia 2016-08-05 o godz. 13:14 ~bialoczerwony napisał(a):
> Rozumiem, że wg Ciebie wyniki będą gorsze za 2Q a potem za 3Q r/r będą gorsze?
tego nie napisałem...
uwazam, że tu akurat nic pewnego,
a dobre wyniki nie muszą (jak już to bywało) przełożyć się na poprawę sentymentu rynku do daty...