Chyba w 2015r nie było szacunkowych wyników za pojedyncze miesiące, więc trudno porównać bezpośrednio. Uważam, że skoro zaczynają podawać szacunki to musi być widać poprawę wyników. Zresztą za szacunkowe za 2Q już pokazują wzrost przychodów, a pani prezes twierdzi, że dopiero w wynikach za 3Q będzie widać zmiany zachodzące w Dacie...