Ale odgrzebałeś Świadomy, miałeś jedne z lepszych szacunków na forum. Widać też jakie ja dawałem szacunki już w listopadzie. Pomijając jakie były nastroje innych.
Dalej podtrzymuje ze obecnie kopie bez zwrotu mocno zaburzają statystyki, mieli duże oczekiwania i mogli tu dużo ugrać w kontraktach ze sklepami.