Tak mi się przypomniało co pisałem w listopadzie :D
Tyle, że ja to od początku pisałem o tych 150 000 do 200 000 sztuk. Uważam, że obecny spadek jest niezrozumiały.
Bo pewnie w tym kwartale będą zaksięgowane wpływy od Wydawcy od 300 000 do 600 000 Euro, dokładnie nie wiem. Co w sumie pokryje i praktycznie koszt gry. Wpływ od Epica w następnym kwartale, pewnie to będzie od 1 mln zł do 2 mln zł, mogę się mylić. Jak ktoś ma inne propozycje niech mnie poprawi.
Więc każda sprzedana kopia ich gry to już jest dla Varsav zysk a wiele osób tutaj panikuje, jakby Varsav nie miało już gotówki, same straty itd.
Gra się zwróciła! Chcecie oficjalnego komunikatu od Varsav? Nie będzie takowego bo Pan Rosiński już to mówił, tylko trzeba umieć słuchać.
Gra już zarabia na siebie.