Pytania są następujące:
- dlaczego nie sprzedał w poniedziałek po wyższej cenie ? (czy był jeszcze okres zamknięty ? chyba nie...)
- kto ostro mielił w poniedziałek ? na początku ssanie i podbitka kursu, a następnie opadania na niskim wolumenie?
- kto odbierał w czwartek?, bo po espi był spadek, ale mam wrażenia że na 7:30 było odbierane z ukrytego..
- z espi też raczej wynika że sprzedał szybko, w kilku transakcjach, a tego byle drobny nie odebrał...
- od 17.03 (znaczący wzrost kursu) na forum jest znaczny wzrost ruchu + paru ostrzegających przed zakupem akcji piszących pod wieloma nickami osób, skoro jak tu tak źle to co tu robią ?