Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 116,00 zł , zmiana od tamtej pory: -50,72%

Re: Sprzedawać!!!, taka okazja na pozbycie się tego papieru się nie powt

Zgłoś do moderatora
"wolne środki mają przynosić % w najkrótszym czasie, jak się kiszą w słabych spółkach na małym % to czysta strata"

Rzeczywiście benefit to bardzo słaba spółka:

https://stooq.pl/q/?s=bft&c=mx&t=l&a=lg&b=1

928% od debiutu ... rób szybkie i częste ruchy płać kasę za prowizje i skacz z kwiatka na kwiatek powodzenia :) tu od debiutu już byś zarobił bardzo ładne pieniądze :) link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 1,10% 550,00 2022-07-04 10:28:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.