Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 121,00 zł , zmiana od tamtej pory: -55,40%

Re: Sprzedawać!!!, taka okazja na pozbycie się tego papieru się nie powt

Zgłoś do moderatora
Może ty kupiłeś kiedyś tanio, i nie zależy ci na robieniu pieniądza, czy z lenistwa, czy braku czasu, czekasz cierpliwie dajmy na to 2 lata na dobry procent. Nie wszyscy są tacy, wolne środki mają przynosić % w najkrótszym czasie, jak się kiszą w słabych spółkach na małym % to czysta strata, jak tego nie rozumiesz to wpłać do banku na 0,5%
Wolna gotówka potrzebuje częstego obrotu, by w skali roku osiągnąć od kilkunastu do kilkudziesięciu % zysku, a czekanie na manne z nieba to dla amatorów jak ty, taki z tego wniosek.
Forum to ciekawe źródło informacji, trzeba je tylko dobrze interpretować, reszta to wyniki, ratingi, prognozy, komunikaty, zachowania rynku, polityka i masa innych informacji które trzeba przyswoić w szybkim czasie by podjąć sensowną decyzję , ....biedny misiu
Odnośnie tej kasy, co z trudem odzyskałem ze sprzedaży Benefit z śmiesznym zyskiem, mam , 6,3% w "Dobrych spółkach" w 2 tyg. ...biedny misiu, powodzenia w obranej strategii

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 2,04% 500,00 2022-06-30 17:04:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.