Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 115,00 zł , zmiana od tamtej pory: -56,95%

Re: Sprzedawać!!!, taka okazja na pozbycie się tego papieru się nie powt

Zgłoś do moderatora
moje pytania nadal pozostają otwarte
wybacz, wymiana opinii to jedno, ale kierowanie się sugestiami wypowiedziami z forum gdzie zarejestrowani użytkownicy to może 1% to co innego
no i wchodzenie na górce, a potem płakanie "sprzedawać!!! (...)" mówi mi wszystko na twój temat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 2,13% 480,00 2022-06-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.