Byłem kiedyś na idmsa 8 lat temu jako użytkownik ktoś wiem ip sie nie zgadzają bo mam już inny internet, kiedyś 6 lat temu duda, skotan, izolacja, kiedyś nie wiedziałem co i jak bylem taki glupi tak jak teraz wy, ale teraz po 8 latach i patrzenia na wykresy mogę stwierdzić że jestem geniuszem. Na present24 nie zostało pokonane wsparcie na 17gr a pozatym sternicy sie dużo natrudzili aby taki wykres wykonać i na 100% kurs zmierza powyżej 1zł.