autor tematu sie tu nie pokazał. pajda jak ja tu grałem na giełdzie to ty żeś na księdza wołał batman. ja to w wasze wypowiedzi nie uwierze efenergi, damfy i inne gówna itp żeście potracili kupe kasy i teraz sie pocieszacie i piszecie bzdury że zarobiliście. Najpierw trzeba na giełdzie wszystko stracić aby potem jeszcze więcej zyskać.