Nie jest też wykluczone, że mamy na spółce " jakiegoś" większego - nowego inwestora, który chcąc" zamieszać " w spółce" sam wystąpił do KNF ze stosownym wnioskiem i uzasadniemem, nie chcąc być wyrolowanym, jak to było na klku spółkacvh, chociażby MRS, gdzie mieli już z Mongolii kopalnie złota, a jak sie to skończyło to wiem, bo ja też byłem na tej spółce/ z niewielką stratą, nie mówiąc już o znanym Jędrzejewskim/.A KNF co zrobiła w sprawie CEDC. NIC!!!, to teraz sie zabezpiecza.