Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,00 zł , zmiana od tamtej pory: 76,67%

Re: spółka wychodzi na prostą i mamy ZYSKI!!

Zgłoś do moderatora
Wtrącę się, może niepotrzebnie, w dyskusję
Sytuacja nie jest rewelacyjna ale cos się dzieje w pożądanym kierunku
Sprzedali stare zapasy za 21mln (chyba za tyle), z tego dostali tylko 5 mln kasy
W kasie mają ponad 20mln i to jest podstawa do "obracania" towarem
To ciągle za mało, żeby skala działalności doprowadziła do zysku netto za 2021r ale może w przyszłym?
Jeśli zarząd nie prześpi swojego czasu (zgoda na zarządzanie "wewnętrzne", ochrona przed wierzycielami) to jest szansa na odrodzenie.
Że to potrwa...oczywiście
Ale jest spora szansa

Panowie, nie dosypujcie sobie do kotła

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONICO -11,67% 10,60 2025-10-24 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.