Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,89 zł , zmiana od tamtej pory: -55,15%

Re: Spółka roku

Zgłoś do moderatora
Trolu wzrostowy.Czy ja naganiam na spadki? Ja pisze jak to widze.No chyba mi nie powiesz ze nie mam racji? Widzisz jakies wzrosty? Czy ktoś się rzucił na akcje.A te twoje 10,38 zl to mozesz zapomnieć.Niby czemu ? Od pazdziernika tu ciagle naganiasz ze wszystko rosnie a gtc nie.No a jak ma rosnac bo co? Bo spadlo? Tak wiem kazda spolka jak spadnie to musi wrocic wg ciebie na kurs przed spadku.Ciekawe ciekawe.A to ze coś tam kupili i ze dali rekomendacje i robia grilla na zielonym tarasie co ma zmienic? Chlopie ogarnij się.Chyba sam masz już masz dosc kupujac akcje za 9,5 zl np musisz czekac ponad rok zeby byly po 6,9.Jo jesli do ciebie jest ok zeby zarobic 2 %w ciagu 3 lat no to gratulacje naprawde.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GTC -0,32% 3,09 2025-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.