Dnia 2016-09-02 o godz. 09:49 ~cerber napisał(a):
> Ja nie widzę żeby specjalnie spadało. Pewnie dlatego, ze sprawdzając historycznie tro tylko raz II kwartał był dla Indaty korzystny. Po prostu takla specyfika firmy/branży.
> Cierpliwi będą wynagrodzeni. Ale nie dzisaj i nie jutro.
CIERPLIWI TO TU OD ROKU SA W PLECY JAKIES 40%
OD 3LAT TEZ SA W PLECY, ILE TA CIERPLIWOSC U CIEBIE WYNOSI 10 LAT ??
HE, HE