Widzisz Dareczku, wywaliles ze strata, ja nie lubie wywalac ze strata i jak trzeba bedzie to dokupie w odpowiednim momencie, by zmniejszyc srednia i moze sie uda wywalic w okolicach zera. Nastawiam sie na dluzszy pobyt tutaj.
Czego jednak nie rozumiesz i zaczynasz obrazac innych, to fakt, ze sporo tutaj jest osob, ktore matke by sprzedaly zeby tylko zaczelo rosnac. Jak to w internecie bywa, czesto nowi inwestorzy czytaja fora, niepotrzebnie czasem wchodza na bankiera i czytaja nieprzemyslane wymioty werbalne naganiaczy a chwile pozniej juz sa 7-10% na minusie.
Przemysl to.