Dnia 2016-09-01 o godz. 08:53 ~xxx napisał(a):
> Jeżeli wyniki się Tobie nie podobają to sprzedaj swoje udziały. Myślę, że nie będziesz dziś miał z tym najmniejszego problemu.
Jak lubisz oddawac ze strata, to prosze bardzo, ja chce z tego "jakos" wyjsc i przy okazji nie naganiam ulicy, zeby brali bo jakis leszcz jeden z drugim wrzucaja tu niestworzone rzeczy. Uwierz, ze jak wyjde z tego smiecia to pozostawie tutaj tych mitomanow, zeby sie klepali po plecach wzajemnie.