Spokojnie MAC53 :-)
Podchodzisz do tego za bardzo nerwowo.
Ja mam z tego niezłą zabawę. Tobie tez proponuję tak na to spojrzeć.
Wiadomo, że Spółka ma potencjał. Wiadomo, że są podstawy do wzrostu kursu.
I będzie się to nasilało szczególnie przed samym wejściem na rynek w Polsce, a potem przed wejściem do USA.
I nie wiem, dlaczego Ci ta "dzida" przeszkadza. To tak jak kibicowanie na meczu!
Obstawiamy wynik i kibicujemy!
No niestety na meczach też zdarzają się niecenzurowane przyśpiewki ;-)
Pozdrawiam
Idę się opalać! Ostatni słoneczny dzień!
I obstawiam: zdecydowane przebicie 30 zł w tym tygodniu. Niewielkie jeszcze dziś, na zakończenie sesji.