Tu potrzeba takich uspakajających komentarzy...., ale to jest jak grochem o ścianę. Króluje dzida, dziś rakieta, ....chyba przebijemy 30, wydmuszka, dzisiaj albo nigdy itp. bajdurzenie. No i oczywiście wszelkiej maści bluzgi, chamskie odzywki, jak tylko spróbujesz towarzystwu zwrócić uwagę. A jest kilku "specjalsów", co potrafią wyczytać trend zawsze i wszędzie, nawet wzrosty z linii równoległej do poziomej osi. Ktoś napisał, że to forum zamieniono w ściek, chyba nie miał racji bo użył zbyt delikatnego określenia.
Merytoryki i twórczego sporu prawie "zero".