Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,92 zł , zmiana od tamtej pory: 36,30%

Re: Spoko będzie OK

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-02-08 o godz. 18:59 ~foka napisał(a):
> spółka jest mocno "leniwa" na wykresie widać ze np od października 2013 do czerwca 2015 poruszaliśmy się w kanale ok 2,10 - 2,60 , pożniej podjazd do 3,20 i znów marazm w kanale bocznym nie licząc " spadku brexitu " , nie zmienia to faktu że fundamentalnie jest ok. , płaci dywidendę , rekomendacje większości biur - kupuj
> np : m bank z 27-01 podwyższył do 3,95 kupuj , prognozując dywidendę na poziomie o, 8 % w 2017 i 8,3 w 2018

Technicznie na wsparciu

PZU ma niezłe zyski, dlatego na szczycie trochę sprzedał

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Co-w-portfelu-maja-OFE-PZU-7494721.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROBYG -0,25% 3,98 2018-03-01 16:49:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.