Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,80 zł , zmiana od tamtej pory: -28,70%

Re: Spekulacja do czasu. A potem wyskok na minimum 60 zeta.

Zgłoś do moderatora
To juz irytujace z tym zanizaniem kursu. Wogole to ciekawe zjawiski bo na kazdej spolce kurs jest zanizany . Przynajmniej takie jest glebokie przeswiadczenie na forach ha ha. Do tego na kazdej spolce zawsze grubasy wygrywaja lupiac drobnego. To tez ciekawe zjawisko ze 90 procent posiadaja grubi trzepia gruba kase na tej garstce10 procent drobnych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROPCZYCE -1,63% 24,10 2025-10-28 16:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.