Niby cały czas jest wywalanie. Cały czas jednak ktos to odbiera.
Normalnie już by było poniżej 50 groszy. Ale zawsze jakis popyt sie pojawia przy tych 56-59 groszach.
Czy jak wejdą nowe akcje kupowane po 70 groszy to bedzie duzo chetnych do sprzedaży poniżej 60 groszy?
Też ciezko powiedziec - pewnie sie znajda tacy ale zakładam, że jak ktoś kupował z pp to zdazył juz sprzedac stare akcje a nowe bedzie trzymał.