jest roznica miedzy 4,15 a 4,38 ale w dalszym ciągu refinasowanie długu obligacyjnego jest opłacalne, zobacz jakie sztuka ma warunki bondow, siedzi na fotelu prezesa spolki z mozliwoscia bycia mniejszościowym, warranty odsprzedane do cif, klauzula darmowego oddania kilkudziesięciu mln szt akcji obligatoriuszom, kredyt bankowy pomimo niemałych zabezpieczen na majątku sadze ze bylby bezpieczniejszy (wlascicielsko) dla panującego.
cog przy podobnej cenie za euro i w tzw. przeszłym juz kryzysie swietnie radzil sobie ze splata rat, do tego stopnia niezle sobie radzil ze nawet prezes był jednym z najlepiej zarabiających prezesow spolek z gpw, teraz wyniki pokazuja swietne, chyba pod to żeby się "bogato" ozenic