rekomendacja na cog jest w ich przypadku przymusem, majka umowe z cogiem na znalezienie kredytodawcy wiec musza schlebiac, lepiej gdyby sami kredytowali coga w zamian za objecie akcji z warrantow, mieliby wtedy zysk w dniu nudzielenia kredytu, zgadzam sie z rekomendaja, co wiecej zgadzam sie rowniez z wycena aborygenow, obecna sytuacja firmy to taka mianowicie ze pomimo regularnych splat poteznych odsetek to jej wycena jest nizsza niz wyniesie zysk operacyjny za ten rok, komedia