Oldboj, czy to aby nie ty wstawiałeś ciekawe linki o XOH w maju/czerwcu 2021 mówiąc ze sama ta działalność XTB przyniesie conajmniej 100 mln netto w 2q21? Hmmm…z tego co pamietam to była wtedy niezłe strata. A dwa, gdzieś mam linki do Twoich wypowiedzi po stracie. Fajnie teraz czytać jak wtedy miałeś brązowo w majtach i pisales na forum ze XTB to badziew. Może wstawię jak znajdę chwile żeby i inni mogli się pośmiać