No jasne, że nie jesteś, bo to ty zachowałeś się jak pista i wielu na tym forum o tym pamięta. Fajnie, że to przetrawiłeś i widzisz różnicę. Pracuj nad sobą dalej, godności ci już nie przybędzie, ale chociaż rączki będą się mniej pocić przy kolejnych kliknięciach.