Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: -47,15%

Re: Solar to jedyna szansa dla umoczonych na PrimaModa

Zgłoś do moderatora
Gwoli doprecyzowania dodam ze bardzo zblizony wynik netto spolki mialy w 2 q (ok. 1.4 mln vs ok. 1.6 mln). W calym polroczu solar zarobil ponad 400 tys zl wiecej. Niemniej tez nie jest to jakas szczegolnie duza roznica szczegolnie jak sie spojrzy na roznice w kapitalizacji obu spolek.

Poza tym akcjonatriuszom zarowno solara jak i prima mody jak i innych odziezowek zyczylem i zycze jak najlepiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 4,84% 0,65 2020-04-07 11:01:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.