A faktycznie, masz racje........ cały czas się rozwija....... bieda......i tak od kilku lat.......
Jak myślisz, kiedy prezes wyjdzie na ambonę i ogłosi, że akcję są za mocno przecenione w stosunku do kondycji firmy?....-))))
(o ile tu jeszcze jakaś kondycja jest)