Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,70 zł , zmiana od tamtej pory: 29,82%

Re: Słabe wyniki w Q4

Zgłoś do moderatora
amortyzacja w 4 kw. zwiększyła się , kupili środki trwałe. zapasy wzrosły o 2 bańki - półprodukty , materiały . szykują się na koniunkturę. przychody spadły , ale w 4 kw już lepsze. istotnie problem z kosztami w 3 i 4 kw. w drugim koszty niskie były i zysk. to nie wsad jak mówisz , w rawlplugu czy mfo utrzymali niskie koszty i mają rekordowe zyski. tutaj coś ładują w koszty od 3 kw. może jakieś próbne rozruchy czegoś , może klepią półprodukty na magazyn bo wiedzą że zamówienia będą. może zarząd chce pokazać że bez programu motywacyjnego nie ma motywacji. może boi się że ktoś im<skradnie> spółkę. zadłużenia brak. amortyzacja po smoku. spółka pławi się w kasie. to nie zwykła odlewnia jak z czarnego śląska , to odlewnia usługowa , roboty , tomografy etc. na razie nikomu nie zależy na wzroście ceny bo spółka jest akumulowana.
  • Słabe wyniki w Q4 Autor: ~Piotrek
  • Re: Słabe wyniki w Q4 Autor: ~AE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE 4,23% 7,40 2022-05-20 09:58:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.