Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,20 zł , zmiana od tamtej pory: 34,56%

Re: Skup akcji

Zgłoś do moderatora
Rozumiem skup własny jeśli uważasz, że akcje są więcej warte niż wycenia je giełda. Tylko jakie to ma implikacje w tym konkretnym przypadku? Obrotów dalej nie będzie, dywidendy również. Nawet jak skupisz powiedzmy 10k akcji z rynku i dasz je na program motywacyjny to co taki pracownik ma z nimi zrobić? Fajnie mieć coś co jest więcej warte, ale jak nie możesz tego sprzedać to jaki z tego pożytek? Kompletnie nie rozumiem do czego taka jednorazowa akcja pod tytułem skup akcji ma prowadzić długoterminowo. Może mam klapki na oczach i ktoś widzi coś więcej?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 1,67% 36,60 2023-02-02 09:04:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.