Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,20 zł , zmiana od tamtej pory: 37,50%

Re: Skup akcji

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-08 o godz. 12:12 ~qwerty2 napisał(a):
> 1.
> przecież Henio napisał, że "wszystkie akcje będą w spółce i u mnie" to nie będzie FF :)
>
> 2.
> W przypadku wezwania na 10% akcji przez spółkę nic, bo jeżeli duzi właściciele wezmą w nim udział to każdy sprzeda swoje 10%, więc procentowo FF się nie zmieni

W treści uchwały WZA jak byk ze do "programu motywacyjnego" mogą być uzyte, właściciele ( w sumie Pan Kuba) nie będą brali w tym udziału, nie po tych wycenach. :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 3,89% 37,40 2023-02-02 16:47:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.