Dnia 2022-02-01 o godz. 03:57 ~Jasiu napisał(a):
> Dnia 2022-01-31 o godz. 11:34 ~Arnold napisał(a):
> > No leszczyki skubać, skubać, brać całe pakieciki, nie żałować.
> > Pisałem przecież ze jadę na urlop i chcę mieć pełną sakiewkę :))
>
> chcesz powiedzieć, że twoje dotychczasowe wpisy w ktorych zarzekales sie, ze nie interesuja cie akcje urusa, to oby nie byla celowa manipulacja i naganianie na sprzedaz? Jak teraz twierdzisz, ze sprzedajesz to musiales kupowac ;)
Widzisz Jasiu jaki ty GOOPIII jesteś?!?!?!
Wierzysz w to co na forach piszą :)))) hahahaha
Ja was przecież wszystkich ostrzegałem ze to trup i ma jedynie wartość spekulacyjną a wartość księgowa jest BARDZO UJEMNA
A wy nadal swoje że będzie to będzie tamto, powstanie jak Feniks z popiołów i tym podobne bzdury, więc żal jedynie do siebie miejcie :)))