Dnia 2022-01-31 o godz. 11:34 ~Arnold napisał(a):
> No leszczyki skubać, skubać, brać całe pakieciki, nie żałować.
> Pisałem przecież ze jadę na urlop i chcę mieć pełną sakiewkę :))
chcesz powiedzieć, że twoje dotychczasowe wpisy w ktorych zarzekales sie, ze nie interesuja cie akcje urusa, to oby nie byla celowa manipulacja i naganianie na sprzedaz? Jak teraz twierdzisz, ze sprzedajesz to musiales kupowac ;)