Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,25 zł , zmiana od tamtej pory: 11,78%

Re: SKM wypowiedziało umowę PESIE czy zlecenie dostanie Newag?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-10-23 o godz. 21:09 ~nik napisał(a):
> Odpowiedź brzmi - nie.

Dzisiaj można powiedzieć, ze oferta NEWAG była korzystniejsza. Potrafi udowodnić po pierwsze - Pesa oszukała, po drugie - track rekord NEWAG pokazuje zdolność wykonania w terminie, a nawet przed.
Czy NEWAG w takich okolicznościach ma tzw korzyści utracone?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG 0,00% 20,40 2019-12-13 16:30:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.