Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  73,00 zł , zmiana od tamtej pory: 17,12%

Re: skad taki skok? TO PROSTE JAK GÓRALOWI NIE ZAPŁACĄ TO GRA JAK CHCE

Zgłoś do moderatora
A I TO DOBRZE BO PODNOSI SPÓŁKĘ, W USA OD TYGODNIA SPADEK INDEKSU, A U PREZESA GÓRALA WZROST INDEKSU. A TO ZNACZY ŻE KAPITAŁU Z USA W ASSECO NIE MA, TO DOBRZE I ŹLE, BO RAZ ŻE NIE MA, KTO PODNOSIĆ NA +500 MA, A JAK SPADA TO NIE MA KTO WYWALAĆ. OGÓLNIE TO I JA WOLĘ SWÓJ KAPITAŁ, BO TO NIE MUSI SPADAĆ, JAK Z OBCYM KAPITAŁEM CO WYCHODZI Z USA. JA ZAGRAŁ BYM SWOIM KAPITAŁEM, ALE PREZES TROCHĘ WOLNO JEŹDZI, JA NIE MÓWIĘ JAK F1, CZY F2, ALE JAK KARAWAN TO JAK DLA MNIE, JAK Z FILMU NIKODEM DYZMA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL -1,50% 85,50 2021-09-27 17:00:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.