Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,60 zł , zmiana od tamtej pory: 18,93%

Re: Sektor - analiza Kruka

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-04-14 o godz. 15:12 ~Obs napisał(a):
>Kurs akcji Kruka od dołka pandemii do dziś urusł już 300%, na Vindexusie to ok 50%, wiec jest jeszcze dużo do nadrobienia.

taaa jasne, wszystkie spółki mają rosnąć po 300% haha, a tak w ogóle to naucz się matematyki (i przy okazji polskiego) - kurs kruka urósł o 200% - z ok. 60zł na ok. 180zł (bo o 100% to byłoby na 120zł)

  • Sektor - analiza Kruka Autor: ~Obs
  • Re: Sektor - analiza Kruka Autor: ~marian_koniuszko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINDEXUS 0,91% 6,66 2021-06-14 14:27:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.