wykres podobnie uważam ale też mam lepsze postrzeganie spółki niż jeszcze niedawno. Trochę jesteśmy wyżej i na razie nic poza czekaniem nie wynika, rynek się uspokoił i myślę że nerwowych ruchów na razie już być nie powinno. Ważne że grubas się wystrzelał, obroty jakby lepsze.