Nie kit, to jest cena zakupu razem z prowizją gdyż to nie sama spółka skupuje tylko DM w jej imieniu. Nie wiem jaka prowizję płaci się przy takim zleceniu, ale nikt niczego za darmo nie zrobi. W sumie spółka mogłaby sama skupować, niby taniej ale za to w okresach zamknietych przed raportami musiałaby wstrzymywać skup, a jeśli to robi podmiot zewnętrzny skup trwa cały czas. Ot taka mała róźnica.