A co z ta umowa nie tak, przecież umowa nikogo nie wiazala ani nie zmuszala do zakupow. To tak jak bym z Toba podpisal umowe na zakup Twoich akcji po 1 pln ale przy spelnieniu pewnych warunków jezeli ich nie spelniasz to poprostu ich nie kupuje i tyle. W umowie jest podana tylko ewentualna cena zakupu bez szczegułow. Czytajcie uwaznie umowy.Wiem kwota umowy robi wrazenie nie jeden roztaczal nie wiadomo jakie plany i dal sie wkrecic. W umowie musza byc podane dokladne ilosci terminy, kary a tego tam nie ma.