"Galileo a jeśli poszło by wezwanie to w jakiej cenie porozumienie jest w stanie sprzedać swoje akcje ? Kiedyś coś było pisane o wartości księgowej ... Jak teraz to wygląda ?"
- od trzech lat odkad zostało powolane porozumienie nic sie w tej kwestii nie zmienilo
Nie wiecie po co są te zakupy ? Ściągnięcie spółki z giełdy. Zrobią porozumienie potem wezwanie a potem uchwala ściągnięcie z giełdy na walnym. Będą mieć 90 procent głosów na walnym już sobie to policzyli i ściągną spółkę z giełdy. Następnie zrobią emisję akcji żeby porozumienie miało mniej niż 5 procent i zrobią przusowy wykup . Taki jest mój scenariusz ... Czemu nie ?
- nie sadze aby celem było w obecnych warunkach sciagniecie z giełdy I juz w to nie wierzę aby to sie stalo, przypominam ze w miedzyczasie zmienione zostały przepisy I teraz pulap to 95%, a na to nie mają szans