Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: SĄD POD SĄD?

Zgłoś do moderatora
Słyszeliście już o projekcie "Prawdziwa giełda inwestorów indywidualnych" realizowanym na ibne.pl ? Powstaje tam baza inwestorów indywidualnych do której można dołączyć niezależnie od wielkości portfela i otrzymywać wcześniej informacje o ciekawych projektach inwestycyjnych i spółkach zmierzających na giełdę.

Twórcy projektu mają nadzieję, że projekt będzie w stanie przyczynić się do zmiany opinii na temat rynku NewConnect poprzez inny sposób prowadzenia procesu inwestycyjnego już od etapu oferty prywatnej lub pre-IPO. Twórcy wskazują na ideę giełdy, która najlepiej realizuje się przy dużym udziale inwestorów indywidualnych już w momencie debiutu. Rozdrobnienie akcjonariatu na etapie pierwszej oferty pozwala uniknąć późniejszych nadużyć. W związku z tym projekt jest kierowany do wszystkich inwestorów indywidualnych niezależnie od wartości portfela.

Zachęcam wszystkich, aby przyłączyć się do projektu i przekazać informacje swoim znajomym. Im będzie nas więcej tym większa szansa, że już wkrótce na giełdzie zobaczymy spółki wolne od patologii i przekrętów - gdzie inwestorzy indywidualni są równoprawnym właścicielem od samego początku.

Bezpośredni link do bazy:

http://www.ibne.pl/dolacz-do-bazy-inwestorow.html

PROŚBA: zamieśćcie ten wpis przy wątkach spółek, na których jesteście aktywni lub gdzie w przeszłości dochodziło do przekrętów.
  • SĄD POD SĄD? Autor: ~Lucjusz
  • Re: SĄD POD SĄD? Autor: ~BMW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABG -4,52% 5,71 2008-09-29 16:27:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.