Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,65 zł , zmiana od tamtej pory: -13,44%

Re: rzeczywisty koszt Cronos

Zgłoś do moderatora
@joo fajnie myslisz hehe wystarczy zarobic na work for hire przez 6lat i wszystko wydać na lewy projekt. W sumie to i tak sie zwrocił hehe no to moze oni wcale tych zysków nie mieli przez ostatnie lata skoro juz je skonsumowali? Hahaha moze w takim razie ich wycena to raczej powinna byc 60mln a nie 600 skoro nic nie zarobili?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLOOBER -0,80% 24,80 2025-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.