Ciebie Mac fajnie się czyta .........jakbym czytał siebie samego
Pytanie odnośnie spekuły ....co to znaczy duży kapitał przy kilku milionach wolnych akcji ...
Na Brastku 1 milion pln wystarczy , i nie gniewaj się lecz to nie jest spekuła ....
Moim zdaniem jak wejdzie spekuła , będziemy mieli jazdę na górnym widelcu dwie trzy sesje .......i dystrybucja .....lecz kurs ustabilizuje się sam ......fundamentalnie