Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: -18,75%
Dnia 2021-10-19 o godz. 12:30 ~Kuchcik77 napisał(a):
> 10 listopada i fo tego dnia kurs spada a potem nadzieja ze wyniki q3 przynajmniej troszeczkę zadowolą tych którzy myśleli że orzy orawie 30 zeta i kontraktach na dziesiątki milionów firma zarobi i da zarobic akcjonariuszom a tu wygląda że ani 3 panowie którzy oddali spolka grubasowi ani nawet on zarobku nie zobacza

Mogli brac gotowke, a nie jakies tam akcje JRH, ktore spadaja taka samo jak KBJ. Myślę, że karma wraca do JC, wydoił on mnóstwo akcjonariuszy milionowymi emisjami nowych akcji na swoich spółkach, to teraz pozostało mu tylko patrzec jak cały jego majątek się kurczy, a wszyscy omijają szerokim łukiem jego firmy.
  • Rsport Autor: ~sebak1313
  • Re: Rsport Autor: ~Kuchcik77
  • Re: Rsport Autor: ~abc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KBJ -0,76% 13,00 2021-12-07 16:34:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.