Dnia 2016-09-02 o godz. 12:09 ~bialoczerwony napisał(a):
> I tak ma sporo cierpliwości.... hehe
nie ma wyjścia, sypacz musi wywalać cierpliwie...
podawanie tlenu trwa, z prawej dokładają, więc spadki będą...
ale gdy spadnie na 1,xx i kurs będzie tam dłużej niż 3 sesje pod rząd, to chyba zamilknę z litości... ;)