Dnia 2016-08-24 o godz. 15:31 ~wig napisał(a):
> Wyniki są kiepskie ,a następne też będą kiepskie.Firma sprzedaje dużo sprzętu ale cały czas wpromocji.Stąd ten zysk gigant.
jeśli następne wyniki też będą kiepskie, to najwytrwalsi zaczną wywalać
robienie w puzon trwa
podbitka 33 akcjami o 4 grosze - takie rzeczy tylko mar na dacie wyczynia... ;)
ale przynajmniej nie jest nudno... ;)