Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 084,00 zł , zmiana od tamtej pory: 34,84%

Re: rolowanie na koniec miesiąca - Amiki !

Zgłoś do moderatora
Amiki
Bardzo prodszę abyś poprawił wynik maja dla : stokrotki11 i tresora
zrolowali pozycje - jest literka R , ale mają naliczona prowizję
poprawny wynik to
dla stoktorktka11 - T1 136 i automatycznie +1pkt do wyników zbiorczych ( wynik półrocza : + 349 )
dla tresora - T1 -136 i automatycznie +1pkt do wyników zbiorczych ( wynik półrocza : + 141 )
To przeoczenie ale przecież może się zdarzyć .
Dziękuję i pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,81% 2 810,00 2025-09-05 17:04:58
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.