Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,97 zł , zmiana od tamtej pory: 57,87%

Re: Rezygnacja z atomu do bardzo dobre info

Zgłoś do moderatora
>No i najważniejsze, Polski nie stać obecnie na budowę 3 GW za 100 mld PLN ! Stan finansów państwa jest bardzo słaby i było to do przewidzenia.

To czemu nie widać, żadnego programu naprawczego? Nie podniesie kwoty wolnej i obowiązkowy ZUS to jedyne ich ruchy.

Jak państwo jest w długach to nie deklaruje waloryzacji wynagrodzeń urzędników na 4%, tylko mrozi na rok wynagrodzenia.
Czemu Polska nie redukuje pomocy finansowej dla uchodźców ukraińskich? Inne kraje to zaczynają robić, bo nastroje społeczne się pogarszają.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,76% 11,01 2025-10-21 17:04:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.