Ja uważam, że to 26 klepie dołek bo jeśli w obecnym krótkim czasie nie spada niżej, nie wysysa stąd kapitału to znaczy że rynek uznaje to za podłogę.
Sam od dobrego ponad tygodnia sprzedawalem co tylko moglem by kupic creo i scanway, lapiac szybkie i latwe 20-30% (zakladam ze tyle ostatecznie bedzie od miejscowych dolkow) a mdg nie ruszalem. Wiec jak dla mnie wysilki trolli spadziowych ewidentnie nie mają już przełożenia na kurs. Tam nadal jest przerzucanie z wora do wora a mim to no jakos nie chce spadać. Będzie dobrze.