Tak sobie myśle ,po co to robisz?
Szmacicie kurs,manipulujecie forum ,jedziesz na kilku IP.....po co?
Wyszukałem twoje IP i nick w historii forum bankiera od 2017r.
Ja wiem swoje a ciekawe jak twoje posty bedą interpretować inni użytkownicy forum. A w szczególności zakup akcji po 7zł w ilości 25k.....:)
Jak sie manipuluje kursem to można wszystko